Kedim Kustu

drexssi

Az önce kedimin tuvaletinden öğ öğ diye sesler duydum girip baktığımda kusuyordu. şuan bir problemi yok 2 aydır ND balıklı mama yiyor. eskiden de kusmuşluğu var ama o safraydı hastaydı tedavisini yaptık şimdi yine kusunca elim ayağıma dolandı. köpüklü, az az mama taneleri var ve hemen hemen neredeyse su. neden olmuş olabilir???

4 CEVAP

putmeinatrance

Beyaz köpük sindirim sistemi sorunlarına dikkat çeker mide boş olduğu için bu şekilde kusma meydana gelebilir yabancı bir madde yutmuşta olabilir önemli olan devamindaki hal ve hareketleri iştahında dışkısında ters bir durum yoksa tekrar kusma tekrarlanmıyorsa pek endişelenecek bir durum yok aksi durum söz konusuysa vakit kaybetmeden veterinere götürmeniz gerekebilir

beyzathemoc1

Mamayı hızlı mı yiyor tıkanmış olabilir

drexssi

mamayi hızlı yemez. şuanda da durumu gayet iyi allahtan 🙏🏻

Dobbyko

Midesini usutmus olabilir. Sıcak tutmaya gayret edin.