Suyunu Sürekli Döküyor

elifvelokum

Merhabalar dostlar, kedi beye su koyuyorum biraz duruyor sonra baktığımda suyun hepsi yerde oluyor. Kaydırmaz çelik kap aldım çekerek dökmesin diye bu sefer de elini suya sokup hızlıca sallıyor yine aynı sonuç. Suyu daima taze, çeşme suyu hiç vermedim. Yerler de parke olduğu için hafif kabarmalar oluştu şimdiden. Bu durumu yaşayan, ya da herhangi bir önerisi olan var mı? Şimdiden teşekkür ederim.

4 CEVAP

putmeinatrance

Yerden yükseltmeli mama kabı alabilirsiniz

parskedy

merhaba, benim kedilerim de çok seviyorlar suyla oynamayı, oyuncaklarını falan içine atıyorlar. mama kapları normal su kapları stantlı. mama kaplarını deviriyorlar ama su kapları sağlam duruyor. siz de stantlı kap alıp ayrıca kapların altına nolur n'olmaz diye mama paspaslarından alabilirsiniz; tr en dy ol'da var.

elifvelokum

hemen bakayım, teşekkür ederim

Pisipiisiicik

Benimkide ara ara devriyo suyunu ama nedendir bilmiyorum bende valla