Psikolojisini Etkiler Mi?

TarcinBey

Arkadaşlar ailevi sıkıntılarım olduğu için 1 hafta sonra günlük evlerde veya pansiyonlarda kalicam. Ayriyeten bi işe giricem ve eskisi kadar ilgilenemicem. Sizce bu onu depresyona sokucak kadar etkiler mi? Çünkü o benim tek varligim birakmak istemiyorum ve o da beni birakmak istemez eminim ama bu onun psikolojisini çok etkiler mi? Veya baskasina sahiplendirsem daha mi co etkilenir

8 CEVAP

KedimVar

Sahiplendirmeyin. Onu daha çok etkiler. Eskisi kadar ilgilenemeyecek olsanız bile akşam işten geldiğinizde oynarsınız, sıkılmaz. Her gün ev değiştirmek evet onu biraz strese sokabilir ama durumunuz düzelip sürekli kalacağınız bir yer bulduğunuzda sorun ortadan kalkar. Sahiplendirmeyin sakın.

SelinTuksal

Sahiplendirirseniz daha çok etkilenir. Sabah gidip akşam gelmeniz iyi olacaktır ancak sürekli yer değiştirmesi onu strese sokacaktır. Bir an önce ailenizle aranızı düzeltin miniğiniz için.

TarcinBey

Ailemle aramin düzeleceğini sanmiyorum ama işten ilk veya 2 maasimi aldigimda apart tutmayi düşünüyorum.

TarcinBey

Her gün ev değiştirmek beni de yorar. Hafta da bi degissem şöyle bi sorun olur mu tam ortama alisti derken başka bi ortama geçmek.. Yoksa 1 hafta da zaten alismaz mi

TarcinBey

Çünkü evler günlük veya haftalık olarak kiralanabiliyor

SelinTuksal

Alışır.

KedimVar

1 haftada alışır. Diğer eve geçince ona da alışır, hatta belki sürekli ev değiştirmeye de alışır ve bir süre sonra hiç dert etmez. Öyle kediler gördüm. ;)

TarcinBey

Yani inşallah dert etmez. İlk sahiplendiğim zaman bile aksamdi pisirik pisirik köşe de oturuyordu gece olunca geldi yanima oyun falan oynamistik alismisti bi iki Gune. Yaninda ben olunca daha kolay olur alismasi