Kedimin Ağzında Siyah Nokta

handifrich

Kedimin ağzında bu şekilde siyah noktacıklar çıkmış sebebi nedir bilen var mı

6 CEVAP

simbakedi

özellikle sarı kedilerde çok oluyor diye biliyorum ve bildiğim kadarıyla da bir zararı yok, leke gibi bir şey

orhdoner

Merhaba benim calico kedim var onun ağzında da var veterinere sordum agız içi beni gibi birşey dedi kötü birşey değilmiş yani ☺️

handifrich

Veteriner de onlar renk pigmenti sorun yok dedi içim rahatladı. Birden çıkınca tedirgin olmuştum.

handifrich

İnşallah öyledir veterinere de attım. İnternette hiçbir bilgi bulamadım

Evet sarı kedilerde oluyor bu. Benimkinde de var çoğalmadı ama büyüdü bir tane. Zararı yok galiba bu noktaların öyle biliyorum