Acil Bursa Kayıp Setter Köpek Yaklaşık 2 Yaş Kısır Dişi

SBKart2207

Bursa İbrahimpaşa mahallesinde bulundu. Veterinerimizin tahminiyle 2 yaş civarında setter, dişi,kısır,çipi var ama kayıtlı değil sisteme o yüzden sahibine ulaşamıyoruz. Ön sağ bacağı dirsek kırık. Arka bacağında da sorun var kırık çıkık gibi ciddi. Zayıf ve açtı dün okulun bahçesindeydi. Barınağa bilinmeze gidecekti. Bugün veterinerimizin önerisi ile birine teslim ettik. İyileştikten sonra büyük ihtimalle yurtdışına yuvalandırılır. sahibini bulmamız lazım acilen. Yüksek ihtimalle arıyordur. Bir an önce bulunursa ona verilir eğer arıyorsa Ben şu an kalacak yeri olmadığı ve ameliyat ettirilmesi gerektiği için şu an evdekilere bile mama alamadığım için öyle yapmak daha mantıklı geldi
iletişim için 0546 224 62 16

. Lütfen herkesle paylaşın çok çok acil eğer kaçırıldıysa bursa imrahimpaşa dışından da olabilir sahibi bilemeyiz😔😔

6 CEVAP

SBKart2207

Evet umarım bulunur eğer Kayıpsa. umarım terk edilmemiştir hayırlısı olsun elimden Geleni yaptım en güzel yuvalar onun olsun

orhdoner

Paylaştım umarım bulunur Allah razı olsun sizden inşallah şanslı olur bundan sonra çocuk 🙏

SBKart2207

Teşekkür ederim 💖

orhdoner

Merhaba çok üzüldüm umarım sahibi bulur çocugu yazık ya kıyamam çok da tatlı çocuk Allah’ın yardımcısı olur varsa link atarsanız paylaşalım hemen 🙏😞

SBKart2207

Hayır şu an link yok

orhdoner

Tamam o zaman resmini paylaşalım da herkes gören duyan haber versin umarım sahibi bulur