Maliyetsiz! Sokak Kedileri İçin Mama

handifrich

Bu aralar kedi mamalarına çok zam geldi. Mama alacak durumu olmayan ama kendileri beslemek isteyenler en yakın kasaptan artık kalan tavuk etlerini isteyebilirler. Bir sürü oluyor zaten hepsini haşlayınca baya bir et kalıyor ben tek tek kemiklerinden ayırıyorum. Suyuna da ekmek doğruyorum Bir sürü kedinin karnı doyuyor. Lütfen bu soğuklarda aç kalmasınlar.

2 CEVAP

Palyaco

Tavuk et suyuna ekmek doğramak iyi oluyor artık bu zamlardan sonra bunu yapmak en iyisi

NorthNight

Ben eve bütün tavuk alırsak yapıyordum göğüs vs ev için parçalayıp kalan kemikli kaburga kısmı boynu falan haşlayıp temizliyordum, içine kalan ekmekler falan. Benim şuan sokaktakiler için olan mamam bitti bi süre de alamayacağım alana kadar yine böyle yaparım bende.

1 kg makarna haşlarken içine bir kaç yumurta kırıp sulu bir şekilde pişirdikten sonra, üstüne 400grlık yaş mamayı karıştırarak verenlerde var. Miktar olarakta çok çıkıyor epey kediye köpeğe yeter diye düşünüyorum. Çöp karıştırmasındansa en azından temiz bişey yerler.