Köpeğim Nerede Taş Görse Ağzına Atıyor

vlkn

son döneme ortaya çıkan bir durum sokakta ya da sahile yürüyüş yaparken bir taş gördüğü an beni çekiştirip taşı ağzına atmaya çalışıyor dişlerine zarar gelecek diye korkuyorum acaba nedendir? ne yapmam lazım oyun mu oynamak istiyor diye düşünüyorum ama oyun oynuyoruz

2 CEVAP

Robin

dişleri kaşınıyor olabilir bence bi veterinere gösterin dişlerine zarar vermiş olabilir siz farkında olmadan

Kobe

benim ki de yapıyor çoğu içgüdüsel ama dişlerine dikkat etmek gerek