Merhaba Hangi Kargo Şirketini Kullanıyorsunuz

Esraktu

kargo şirketini yazar mısınız

8 CEVAP

Gimlihanim

Ben de genelde yurtiçi ya da mng seçiyorum. En çok memnun kaldıklarım bunlar. Bir sorun olduğunda muhattap bulabiliyorsunuz en azından.

bobby34

yurtiçi ve mng kulllanıyorum arada sırada ptt onun dışında ups kargoyu hiç önermiyorum bilerek kargoyu şubede bekletiyorlar kafalarına göre teslim yapıyorlar veya alınan ürünü satıcıya iade ediyorlar sizin haberiniz olmadan çok kötü bir kargo firması

edadnmzr

Petlebiyi soruyorsanız yurtiçi

cat_expert

Ne için?

Lils

Yurtiçi ve çok hızlı getiriyor ben çok memnunum

Aliye87

Firmayı seçme hakkım olduğunda sırasıyla Yurtiçi ve Aras'ı seçiyorum.

PTT ve Sürat kargo ise en uzak durduklarım.

edadnmzr

Ben mng den hiç memnun değilim. Evi ne mama dan mama sipariş ettim mng ile çalışıyorlarmış. Koliyle olduğu halde mama paketi boydan boya patlak geldi. ********dan da kum siparişi vermiştim o da patlak geldi. Mng ile hiçbir şey almam bundan sonra.

Warriorsans

Sırasıyla sürat Aras yurtiçi Mng ups