Kedi Kilo Verme

tugbaakalem

Kedim kuru mamasını eskisi gibi iştahla yemiyor, 4,300 kgdı 4000 kg olmuş ama yaş mamaya falan gayet iştahlı kedim 1 yaşında ve dişi mamasindan sıkılmış olabilir mi?

1 CEVAP

Mustafa245

Hocam uzun zamandır aynı mamayı kullanıyorsanız mamasından sıkılmıştır. Aroma değişikliği yapın mesela tavuklu mama kullanıyorsanız bir süre sonra balıklı mamaya geçin. Yada mamasını hep aynı ölçüde yiyordur fakat ev içerisinde hareketi artmıştır.