Kızım Yemek Yemiyor

Selin8441

Köpeğim birkaç gündür yemek yemiyor veya az yiyor aldığım ödüleri sadece yiyor birkaç siteden baktım birkaç. Marka önerildi ama biraz çekiniyorum bu durumu yaşayanlar oldu mu mamasını değiştirmelimiyim ?

6 CEVAP

SelinTuksal

İlk önce mamasını değiştirmeyi deneyin. Adaşız bu arada :)

SelinTuksal

Hangi marka mama kullanıyorsunuz? Ne zamandır kullanıyorsunuz?
Köpeğiniz kaç aylık?

SelinTuksal

Bunu ghost mu yapıyor, yaramaz mı?

SelinTuksal

Yeni geçmişsiniz, bu mamayı sevmemiş olabilir, halsizlik, kusma, ishal gibi şeyker yoksa mamayı değiştirin. Adlında kullandığınız mama çok iyi ama pahalı gelmezse ınsınct raw boost pahalı gelmezse bence deneyebilirsiniz.

Selin8441

Acana Classics Prairie Poultry Tavuklu ve Hindili Düşük Tahıllı Köpek Maması Yeni geçtim 1 yaşına girmek üzere diye daha öncede bu marka kulanıyordum şimdi yemiyor

Selin8441

Ghost yapıyor