Ne Yapmalıyım ?

Mervedeniz159

Arkadaslar iki tane kedim var birini sahiplendirmek istiyorumm.
Aslinda istemiyorum ama zorundayim cunku masraflari cok oluyor iki tane olunca sizce ne yapmaliyimm kedilierin ikisininde pskolojisi bozulmadan nasil halledblirim

5 CEVAP

SelinTuksal

Bunu yapabileceğinizi sanmıyorum ikisini de üzmeden. Birbirlerini çok arayacak yavrucaklar.

Ozzge

Sanırım masraftan kasıt aşılar olmalı çünkü mama ve kum çok farketmez 1 ya da 2 kedi.
Canından ayrı kalan biriyim.Allahtan nişanlım ailesi bakarız dediler de onlara emanet ettim sürekli gidip görürüm uzaktan yakından herşeyiyle ilgilenirim.Yoksa gözüm gibi baktığım evladımı bir başkasına vermek ? Aklımı kacircaktim.Çogu insana göre abartılı belki ama bence onu dogurdugunuzu düşünürseniz herşeyi göze alır bir ömür bakarsınız masrafları da gözünüze batmaz.Kedim stresten idrar yolunda kristallenme yaşadı maddi manevi yiprandik.sonda takıldı hergun serumlar yedi pansiyonda yatılı olarak.Çok şükür iyileşti evet ama eskisi gibi değil.Kendi halinde..onu gördükçe değil ,hergun kahroluyorum.neyseki az kaldı ben asla ondan vazgeçmedim evlenince evimize alacağız hemen .ben ailemle sorun yasamistim. Sizin eğer evinizde huzurunuz varsa kediden yana tek sıkıntıniz masrafsa yapmayin.eminim çok dusunmussunuzdur.son çarenizdir.ama sizin için ne kadar zorsa onun için daha zor.eminim o başkasına verilmektense sizin kollarinizda iyi kötü kalmayı yeğler.Umarim ayrılmazsınız.Vazgecin lütfen

FurkanGul

Acaba onlar cis kedimi

Mervedeniz159

Ozge hanim tam benim dusuncelerimi yazmissiniz vermek bana da cok zor geliyor ve galiba vermeyecegim

TarcinBey

Vermek çok zor bence sahiplendirmeyin. 1 hafta sonra evde kalmicam günlük dairelerde surunucem ama yine de yanimdan ayirmicam. Kötü bile olsa yaninda olmak yeter. Ve 2 tane bide hangisini vereceginizi nasil seciceksiniz