Kısırlaştırmamam Sorun Olur Mu

Ealbs

Arkadaşlar hardal şu an tam tamına 5,5 aylık dişlerini döktü yenisi çıktı 1-1,5 ay sonra kısırlaştırmayı düşünüyorum sizce bi sakınca var mı 1 yaşı beklemeli miyim illaki veterinerime çok güveniyorum süt dişlerini dökmeden yapmam dedi dişleri de döktü şimdi ne yapmalıyım

4 CEVAP

eleta

Bizler ( araziye cikan yhkg) artik 4.5 aylik hamile kedi gormeye basladik özellikle disi kedilerde yavrulama yasi cok dustu hatta yasi kalmadi 3 aylikken yumurtaliklar zor bulunur fakat 4 aydan itibaren kisirlastirma yapıyoruz hic sikinti yasamadik

zehraaozlu

Dünden beri bircok veterinerle gorustugumuz bir konu bu, disiler icin 10-12 ayliktan once siddetle karsi cikiyorlar

SelinTuksal

Zehraaozlu ye katılıyorum. Evet, ameliyat ağır bir şey.

Ealbs

Güncel*