Kısırlaştırma Sonrası Beslenme..

Kursademine

Arkadaşlar 9.5 aylık british erkek kedimi bugün kısırlaştırdım. Yaklaşık 6 aydır orijen mama yediriyorum. Sizce artık hangi mamadan yedirsem daha iyi olur önerilerinizi alabilir miyim. Teşekkürler

4 CEVAP

putmeinatrance

Orijen en iyi mamalardan kedinize iyi geliyorsa devam edebiliyorsanız bu markanın kısır kedilere özel serisini kullanın bir alt bütçesi ise Acana ona da bakabilirsiniz

Aliye87

Merhabalar,
Orijen gerçekten harika bir mama. Eğer kediniz çok seviyor ve bırakmaya da meyilli değil ise Orijen Fit& Trim kısır kediler için, bunu deneyebilirsiniz. Orijen, mamalarında kısır ve kısır olmayan ayrımı yapmadığından ve aynı zamanda tüm yaşam evreleri için uygun oldugundan aslında tüm çeşitlerine ambalajın üzerindeki ölçülere uyarak devam edebilirsiniz.

Yine rotasyon yapmayı düşünürseniz Acana ve N&D Quinoe serisini de katabilirsiniz. Kediler için tam bir detox serisi.🙏

Kursademine

Teşekkürler 🙏🏼

Warriorsans

Kendinize iyi geliyorsa Orijenle Devam edebilirsiniz. Zaten çok kaliteli bir mama