Aminosol Kullanan Varmı

bobby34

aminosol kullandınız mı memnun musunuz eklediğim fotoğraftakinden almayı düşünüyorum ama emin olamadım bir de t r e n d y o l da batı veteriner satıcısı güvenilir mi

7 CEVAP

Zuhreylmz

Ben kullanıyorum uzun süredir. Fiyatı uygun. Veterinere sordum, bir sakınca görmedi. Kuru mamasinin üstüne damlatiyorum. Zevkle yiyor.

putmeinatrance

İçinde fazla miktarda tuz ve magnezyum var o yüzden bilemedim çok iyi gelmedi bana bir de bu şekilde ilaçları büyüme çağında hastalık durumunda kısırlaştırma operasyon haricinde vermeyi pek doğru bulmuyorum hekiminize danışmadan bu tarz ürünleri kullanmanızı önermem

bobby34

kedimi yakında kısırlaştırıcam o yüzden kullanmak istedim bir deneyeceğim teşekkürler ❤️❤️

edadnmzr

Ben kullanmadım ama t r e n d y o l a böyle şeylerde güvenmem. Mar ka ma ma da satıyor isterseniz oradan alın daha güvenli https://www.*********.com.tr/aminosol-vitamin-ve-aminoasit-solusyonu-150-ml

edadnmzr

yıldızlı yer mar ka ma ma

diablerose

ko lay mama sitesi de guvenilir. suyuna damlatirsaniz tuz orani son derece dusmus olacaktir.
kedimin vitamini bitince ben de aminosol alıcam.

Zeeelis

biz kullandık bi ara tüyleri ve bağışıklığı için.Mucize beklemeyin ama dönem dönem kullanmanın faydalı olduğunu düşünüyorum tabi veterinere danışın yine.