Köpüşümün Irkı Nedir?

Jeannet

Bu tatlıyı bir kac ay once sahiplendim.Veterinerimiz cinsi konusunda golden- alman kurdu tahmininde bulunmus ama bana daha çok border collie kirmasi ya da Hovawart gibi geldi.nasil emin olabiliriz?

12 CEVAP

KedimVar

Ben yüzünü hovawart A değil de Alman kurduna benzetmiştim. Bence daha basit düşünmek gerek. Hovawart gibi bir köpeği (yani yaygın olmayan kolay bulunmayan) Türkiye de bulmanın çok zor olacağını düşündüm. Bunun için bulması basit olan Alman kurdu ve golden bana daha mantıklı gelmişti. :))

Sirinkedisever

Cinsini bilmiyorum ama aşırı tatlı bir köpek :3 Uzun ömrü olsun inşallah, birlikte guzel vakit geçirmeniz dileğiyle.. :))

ByMax

Dna testi ile emin olabilirsin banada alman kurdu golden melezi gibi geldi

Cotontzu_Siri

Bana hovawart border collie melezi gibi geldi. Burun yapısından dolayı golden açk melezi olabileceğini düşünmüyorum.

Alicveben

Collie ye benzetemedim :) golden-alman kurdu gibi ve biraz fazla tatlı :D

KedimVar

Kaç kilo?
Bana da golden Alman kurdu mix i gibi geldi. Vet iniz iyi tahminde bulunmuş. Çoğu vet alakasız cinsler söylüyor.

Cotontzu_Siri

Veterineriniz yine de iyi tahmin etmiş. Benimki terrier dedi :/

laidylinda

bence companion dog

ayse1310

Golden ve alman kurdu melezi diye düşünüyorum

ayse1310

Açıklamanızı da şuan okudum. Bence vetiniz haklı

EfeOzenn

Golden Alman kurdu melezi gibi duruyor.

ayse1310

Evet, gerçekten çok güzel bir köpek ya :)