Köpek

Ozge4

Merhaba bir golden almayı düşünüyorum günde iki kere gezdirsem yeterli olur mu

6 CEVAP

SelinTuksal

Onun biraz uzundan kastı kilometrelerce yürümek zorundasınız demek haberiniz olsun :))

eleta

Ne yazikki olmaz ozellikle yavru icin yavru kopekler ayi kadar saat tuvalet tutabilirler ornegin 4 aylik bir kopek maksimum 4 saat cisini tutabilir gunde iki kere gezdirmenin yeterli olacagi zamab 15 aylik ve ustu kopeklerdir

eleta

Belli ki bakan kisi calisiyor gunde iki kerr cikartma bunun habercisidir mama saatlerinin ayarlanmasi bu durumda birşey fark etmiyor hayvani gun icinde susuz mu birakacak cisi gelmesin diye? Yavru hayvanin mesanesi kucuk kaslari gelismemistir tutamaz

Cotontzu_Siri

olur ama biraz uzun gezdirin

SelinTuksal

mama saatleri ona göre ayarlanıyor zaten eleta. ayrıca sadece çiş için çıkartmıyor ki.

Lunasibirya

Olabilir belki :/