Kedimin Gözleri Puslu Ve Kanlı

gozdeleo

arkadaşlar merhaba. benim 5 aylık tekir kedim var. 1 gündür halsiz uyuyor arada bir zorla oyun oynatıyorum. bugun de gözleri kanlanmış ve pusluydu. burnu kuru değil ama rengi açıldı. ateşi yok gibi veterinere yarın götüreceğim ama öncesinde bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum gözleri cok uyumaktan mı öyle oldu acaba?

2 CEVAP

eleta

Kedinin surati da sismis.genelde ic.parazitten dolayi suratlar siser ic paraziti en son ne zaman yaptirdin

gozdeleo

parazitini 3 aylıkken yaptırdım ama mama dışında birşey vermiyorum cok nadir o da çiğ değil pişmiş veriyorum