Köpegim Kulübesine Girmiyor Neden?

Tgbzdn

Kopegim hep girdiği kulübesine bu yaz girmedi hava sıcak diye girmiyor dedim. Havalar soğudu hala girmiyor ıslansa da. Mecburen altına kalın şeyler seriyorum titriyor üşüyor buna rağmen girmiyor. Kulübesini hemen kapımın önüne cektim ki belki rahat hisseder diye. İcine hep yattığı örtüyü seriyorum yok kesinlikle girmiyor. Hatta icine sokarım diye ben cıkınca oradan uzaklaşıyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Üşüyor diye yatamıyorum 😥

1 CEVAP

Kulübesi ile ilgili travmatik birşey yaşamış olabilir mi acaba zorla kapatılmak vs belki siz görmeden birisi bunu yaptı veya kulübesinde onu rahatsız eden bir koku olabilir çünkü koku alma duyuları çok yüksek. Kulübenin içerisine yemek koyarak alıştırmayı deneyin belki işe yarar..