İki Kediyi Birbirine Lıştırma Acillll!!!!

Mayavebambam

Uzun bir aradan sonra merhabalar
Yeni bir kedi sahipleneceğimi biliyorsunuz ve sahiplendim ama yavru kedim durmadan ablasına tıslıyor ne yapmalıyım

4 CEVAP

Lils

İlk başta tıslamalar normal endişelenme. Birbirlerine zarar vermeyeceklerini anlarlarsa yakında alışırlar. Beraber vakit geçirsinler. Aynı odada dursunlar genellikle.

Palyaco

İlk başlarda oluyor tislama 1 hafta sonra tamamen alisirlar

Gmz91910

😊 bende ikinci bir kedi sahiplendim ikinci gelen kedim hep kedim miçoya üstünlük kurmaya çalışıyor🙄 kendi kedim fazla uysal sanırım bazen kendini savunamıyor hatta 😅 zamanla öğrenirler diye ümit ediyorum

Warriorsans

Kediden kediye değişsede genelde 2 haftada falan alışıyorlar. Zaman tanıyın beraber oynatmaya çalışın yanında olmadığınız zaman ayrı odalarda olsunlar