Mama Fiyatları Pahalılandı Ucuz Mama Önerisi

eceswn

Öğrenciyim ve önceki aldığım mamalar kat ve kat pahalılandı ne alsam bilemiyorum cidden 3 kedim var bu gidişle econature e kaldım uygun fiyatlı mama önerebilecek var mı

17 CEVAP

Dilan23

Mystic alabilirsin hem uygun hem içerik olarak iyi. İçeriğine güvenmeyin diyenlerde var. Kullanıp memnun kalanlarda ama bence denenebilir

bobby34

obivan selection , bonacibo ,mystic

Lils

Mystic

Lils

Mystic

Mystic içerik olarak iyi ve doğru içerikte, memnun kalmayan kişilerin kedisi yemediği için çünkü birçok kedi mystic yemeyi red ediyor, yılbaşı öncesi alabilirseniz gayet rahat edersiniz yeni zamlar kapıda çünkü.
Bonacibonun tuz içeriği fazla olduğu için kedilerde idrar yollarında sorun yapabiliyor, suyunu eksik etmezseniz herhangi bir sorun olacağını düşünmüyorum suyunu verirken çeşme yerine alkali zengini veya şişe su tercih edin. PH değeri 7.2-8.5 olmalı. Zaten akdeniz bölgesinde yaşayan bir kimse iseniz ileriki yaşlarda kedilerin ve köpeklerin en sık rastlanan şikayetinin kıkırdak sertleşmesi ve kireçlenme olduğunu görürsünüz veterinerlere bunu sorabilirsiniz bilgi almak isterseniz, akdenizde ki sular çeşmeden içiliyor olsa bile çok sert ve kireçli olduğu için gelecekte zaten bizi bile hasta ederken kedi ve köpekleride etmektedir, şuan ki fiyatlandırma da hangi mama cebinizi yakmıyorsa onu tercih edin, tavuk, et, peynir, yoğurt gibi gıdalar ile de destekleyin.

NorthNight

Bonacibo önereririm, ama şöyle; bonacibo segmentinde bir iki markayla daha rotasyon olarak kullanbilirsiniz. Tek başına çok uzun süre kullanmayıp, 3-4 ayda bir rotasyon yapabilirsiniz.

Palyaco

Bonacibo uygun fiyatli

ozanesk

Ucuz mama kalmadı maalesef. Yakında bir zam daha gelir, sokak kedilerine alıp burun kıvırdığımız mamalar 300 lira olmuş. Ucuz diye önerilen Pro Choice, Felicia'lar olmuş bile 500 - 600 lira.

Pro Choice fiyatı düşürmek için şimdilik K o l a y m a m a'da satılan 6 kg paket çıkarmış, o bile 300 lira.

Dilan23

Bonacibo nun uzun süreli kullanımda kötü etkileri oluyormuş

Warriorsans

Mystic, mycat, bonachibo, prochoice gibi markalara bakabilirsiniz aralarından en kafanıza uyanı seçip arada da bu markalar arasında rotasyon yapabilirsiniz. Ayrıca bol bol et tavuk balık yumurta haşlama ve arada yoğurt vermeyi ihmal etmezseniz daha sağlıklı olacaktır

HepsiPati

La vital deneyin

Kediciik21

Happy cat aldım 10 kilo kilosu 33 TL ye geldi yaklaşık bence içerik o kadar berbat değil alman malı sonuçta

Kediciik21

Happy cat aldım 10 kilo kilosu 33 TL ye geldi yaklaşık bence içerik o kadar berbat değil alman malı sonuçta

Kediciik21

Happy cat aldım 10 kilo kilosu 33 TL ye geldi yaklaşık bence içerik o kadar berbat değil alman malı sonuçta

duman_cat_world

Econature sokaktaki beslediğimiz canlara mecburen verdiğimiz mamalardan, çok kalitesiz, tavsiye etmem. Mystic olabilir.