Kısırlaştırma Op. Bölgesi Fotosu

Pollythelilly

6aylık erkek kedim tam 1hafta önce kısırlaştırıldı.Operasyondan sonra 3gün antibiyotik yapıldı.Her gittiğimizde kontrol de edildi.Vet hekim bölgede sorun olmadığını söyledi ama bir tarafı iyileşmiş bir taraf daha kırmızı duruyor.Tecrübeli olanlar sizce normal mi bu görüntü?İlk defa kedi sahiplendim o yüzden nasıl görünmesi gerektiğini bilmiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.

5 CEVAP

Gmz91910

Bende ikinci kedimi on gün önce kısırlaştırdım dört gün içinde o bölge tamamen iyileşmişti tabi hekimlerin kullandığı yöntemler çok farklı 🙄 iltihap vb bir durum yoksa belki de geç kapanacaktır geçmiş olsun🙏🏻🙏🏻😊

edadnmzr

Benimki erkek hiç böyle olmamıştı. Ama yapılışına da bağlıdır sizinki estetik dikiş değil sanırım. Kırmızı taraf bana da tuhaf geldi ama bilemiyorum benimki estetik dikişle olduğu için. Yaşayanlar da yazacaktır geçmiş olsun bir an önce geçer bu durum inşallah 🙏

ka06

Normal degil baska bi veterinere danışın bence ustunden bir hafta gecmis bir operasyonda bu derece anomal kirmizi olmaz yara iyilesir bile

Pollythelilly

Teşekkürler cevaplarınız için.Estetik dikiş yapıldı sanırım çünkü dışarda dikiş olmadığını söyledi.Sadece içerden dikiş atılmış.Vet hekimle de iletişime geçeceğim.

Pollythelilly

Upp