Tavşan Almaya Annemi Nasıl İkna Edebilirim

Bullefprof

Nolur benimle aynı şeyi yaşamışlar cevap versin .
Merhaba

11 CEVAP

Bullefprof

Çok saol zorlu bi ikna süreci beni bekliyo

Sirinkedisever

Aha benim sorum :D
Bende kedi istiyordum ama annem sevmiyordu, kısacası annem hiç evde hayvan istemiyordu. Bugün ise az once annemi neredeyse kedi kadar istedigim kuş almama izin verdi :) Şimdii annen neden izin vermiyor önce nedenini sor.

akitalove

Tuvalet egitimi veriliyo diyebilirsin :)

Bullefprof

Ya aslında odamda halı filan da yok zaten önceden beslediğimden az cik biliyorum . Ama denerim saol ^ω^

akitalove

Kolay gelsin :)

Bullefprof

Benim annem de öyle diyor o ne öyle fare gibi gezer her yerde diyo

Sirinkedisever

Aynen annelerimiz birbirine cok benziyomuş :D

KedimVar

Tavşanlar her şeyi yiyorlar :)) kablolara dikkat et yani. Benim ikna etmem pek zor olmamıştı. Alabilir miyim dediğimde evet yazın alabilirsin demişti. :D Ama tavşan yerine Guinea Pig alsan daha iyi olur. Hem eve daha uygunlar hem de eğitim vermesi tavşandan çok daha kolay.

Bullefprof

Ya bende sordum hamstır aliyim dedim ona hiç olmaz dedi . Bence p kuş istediğindem izin vermiyor ama bende kuş istemiyorum

Sirinkedisever

Benim annem ginepigleri ve hamsterları fareye benzetiyor ama bence tavşanın küçüğü. ;-;

Bullefprof

Bencede