Kedimi Kisirlastirdim Yardımcı Olur Musunuz

Helinay

Kedimi bugün kisirlastirdim bu süreçte neler yapmam gerekli kaç gün kısırlaştırılmış mama vermem gerekli yada diğer konularda ne gibi tedbirler almalıyım yardımcı olur musunuz?

2 CEVAP

simbakedi

tuvaletini komple yikayip yeni kum koyun. boyunluk vs takiliysa onun bakimi farkli olabilir bilgim yok. bundan sonra omru boyunca kisir mamasi yemeli, butcenize gore kisir mama secebilirsiniz

Renklipati

Operasyon bölgesini çok yalamasın, bir kaç gün çok fazla atlayıp zıplatmayı ödem oluşmasın,kumunu temiz tutun..mamaya gelince kısır mama ömrünün sonuna kadar devam edecek maması,şayet eski mamanız varsa bitene kadar kullanıp kısır mama ya geçersiniz..çok geçmiş olsun