Kedi Aknesi Tecrübeleriniz?

Gmz91910

Merhaba😊😊 kedimde kedi aknesi varmış veterinerimiz öyle söyledi hayvanlar için olan dezenfekte spreylerinden kullanmamı önerdi çok korkulacak birşey olmadığını belirtti.sizler ne kullandınız nasıl geçti?

4 CEVAP

simbakedi

ben sirkeli su aldim hicbir ise yaramadi. dr animal kullandim ve hemen gecti. bence dr animal her evde olmasi gereken bir sey, kedinin agzinin icine, gozune, yaralarina her yerine surulebiliyor. ani yaralanmalarda hayat kurtaricidir yani. size de tavsiye ederim. crystalin sprey de var ama ayni gorevi goruyorlar ve o daha pahali. belki tek avantaji onun eczaneden siparis ediliyor olmasidir.
bu siteden alirsaniz daha guvenilir olur

Gmz91910

Dr.animal sprey kullanıyordum tekrar alayım 😊

nefeskedi

Cleapet nano sprey kullandım ben iyi geldi ama bu tür piyasada satılan spreyle hafif aknelere iyi geliyor. İnatçı olursa veterinerinize sorarak vet. kliniklerinde satılanlardan alabilirsiniz.

Palyaco

Dr animal health bu urun onun en iyi ilacı deri hastalıkları temizliği göz kulak temizliği bile yapılıyor her kedi sahibinin evinde bulunması gereken urun