Kedim Mama Kustu.

Merhaba, bu sabah kedim önceki akşamdan yediği mamasını kustu bütün taneler şeklinde. Mamasını değiştirdiğimden beri çok beğeniyor, zaten aç gözlü biri biraz resmen çiğnemeden yiyor tahmin etmiştim böyle bir şey olacağını, şaşırmadım bile. Aklıma takılan şey yarın kedim kısırlık operasyonuna girecek bu konunun herhangi bir engeli, zararı olamaz değil mi? Şu an geldi aklıma… yarın da veterinerimize soracağım ama bilen varsa, şimdiden yardımcı olursa çok mutlu olurum.

2 CEVAP

edadnmzr

Kısırlaştırılmaya problem olacağını sanmıyorum. Zaten kısırlaştırma öncesi kedinizi aç bırakacaksınız. Hızlı yemekten kusuyorsa kusmayacaktır

putmeinatrance

Çok hızlı yediklerinde öyle bütün bütün kusuyolar ama başka problem de olabilir tekrarlarsa mutlaka veterinere sorun