Kedim Çok Hırlıyor ?

minnakkediler

Arkadaşlar kedim çok hırlıyor örnek olarak;
Yemek Yerken
Beni görünce
Geceleri uykulu olduğunda
Severken hırlıyor ama çok uzun süre hırlıyor
Neden olabilir kötü bir şey mi yoksa :(

10 CEVAP

KedimVar

Normal. Bu onun Mutlu olduğu anlamına gelir. İyi bir şey. Ne yaparken mırlıyorsa onu yapmaya devam et. :))

minnakkediler

Fikri olan yok mu

Mia_Damla

Ben mutlu ve guvende oldukları için diye biliyorum

martha

mırlıyor mu yoksa hırlıyor mu ?

KedimVar

Horlamak değilse mırlamaya olabilir mi? Purrrr sesi.

KedimVar

Otomatik düzeltme. Hırlamak değil de mırlamak olabilir mi? Demiştim.

minnakkediler

Mırlıyor işte

Aysenurbsgn

Mırlaması iyi bir şey

glytrksvr

Bulut'ta iki aylık.Akşam evimizde ilk günüydü bir başladı gırgırgırgır hiç durmuyor.Sadece etrafta bir tıkırtı duydugunda dikkat kesilip sessizleşiyor.Sahiplendiğim kişi eve, bize alıştığı ve mutlu olduğu için yaptığını söyledi.

Mırlaması onun rahat ve mutlu hissetiğinin belirtisi