Kedimin Gırtlaktan Miyavlaması/Ses Çıkarması

Merhaba... Kedim sabahtan beri gırtlaktan miyavlamaya başladı. Uyuyor uyanıp evde gezince gırtlaktan miyavlıyor ara sıra. Huzursuz gibi sorunu ne anlamıyorum... Geceleri de erken uyanmaya başladı. eskidem sabah 6'ya kadar falan uyuyordu şimdi gecenin 3'de uyanıyor miyavlıyor. tuvaletini yapıp mamasını yiyor ama yine de uyumuyor. Babam hasta olduğu için ses çıkarması sorun oluyor. Kedimi sorunu olabilir mi?**

Kalın Yazı

**

4 CEVAP

Dilarayrtsvn

Merhaba genelde kızgınlığa girince bu tarz miyavlamalar olur

Dilarayrtsvn

Merhaba genelde kızgınlığa girince bu tarz miyavlamalar olur

NorthNight

Kızgınlığa girmiş olabilir

Pisipiisiicik

Merhaba kızgınlığa girmiş 😂😂