Kedim Kısırlaştıktan Sonra Dışarı Çıkmak İster Mi

Kedim 1 kez dışarı kaçtı ve geri geldi (şükür) ama sürekli dışarı çıkmak istiyor bugün kısırlaştırdık bu isteği gider mi

3 CEVAP

bngs

Benim kedimin gitmedi hala kapıdan kaçmaya çalışıyo artık mamaya aşırı bağımlı oldu eğer sizinkide öyleyse kaçtığı an mama kabının içine mama koyun duyacağı şekilde koşa koşa geliyor

bngs

Ama kısırlastırdıktan sonra az bir zaman kaçmadı ama bir alışınca kaçmaya devam etti ben hemen inip alıyorum apartmandan

Palyaco

Kisirlastirdiktan sonra bile bazı kediler kaçıyor dikkat edin