Kedim Çok Sinirli

bngs

Kedimi pazartesi günü test yaptırmaya veterinere götürdüm orda bir saatlık işlem yaptılar içeri almadılarbeni eve gelincede bir sıkıntı yoktu biraz sakindi
ama bugün çok sinirli davranıyo dokununca bile aşırı sinirleniyo ama normalde bu kadar sinirli olmaz tıslar ama bu sefer direk saldırma aşırı derecede ne yapmalıyım sakşnlestirmek işin dokununca bile sinirleniyo

1 CEVAP

Veteriner klinikleri kediler için travmatik olabiliyor. Bana kalırsa biraz yalnız bırakın evinde hür iradesiyle kimsenin ona dokunmadan dolaşabildiğini farketsin. Biz kedimiz bize trip atarsa veya küserse kendi haline bırakıyoruz darlamıyoruz bunalımı geçince kendi geliyor yanımıza. Dokunmadan arada sevdiği yemekleri vererek gönlünü de alabilirsiniz. Kısacası siz üzerine gitmeyin büyük ihtimalle kendiliğinden düzelir :)