Kedimi Kisirlastirdim

nisaerogluu

kedimi kisirlastirali 18 gun oldu erkek olmasina ragmen bir testisi inmedigi icin icinden aldilar kucuk bir dikis izi vardi ama sorunsuz iyilesiyordu bugun biraz kanadigini fark ettim minik bir delik olusmus kisirlastirdiktan sonra ara ara olarak kusuyor ama bu normaldir diye dusunuyorum sadece bu yara kafama takildi normal midir

4 CEVAP

Meltemiyl

Merhaba aynı operasyonu iki hafta önce kedim de geçirdi. Bizde de kasık bölgesinde ufak bir dikiş vardı. Estetik dikiş olmasına rağmen bizimki sağ olsun kendisi söktü dikişlerini engel olamadık. Açıkcası yara açılacak diye endişe ettim ama kaynamış allahtan. Bence bu görseli hekiminize muhakkak gösterin. Kediler sürekli yara ile oynuyor ve ısırıyorlar o yarayı genişletebilir

Sulecrn

Eğer orası pipisi değilde açık yaraysa. Mikrop kapmamasina özen gösterin ve baska bir vet. Hekime daha gösterin lütfen enfeksiyon kapması çok kötü olur. Geçmiş olsun

nisaerogluu

veterinerimize fotografi gonderdim furacin surmemi soyledi enfeksiyon kalmamaso icon ekstradan yapabilecegim bir sey var mi

altunsila

çok geçmiş olsun, altta kalmasın diye yazmak istedim. başka bir veterinere de gösterip fikir alın derim ayrıca, kusma sıklığını bilemiyorum tabii ama sık sıksa bir veterinere danışmalı bunu da