Unique Kedi Maması

Sufleseda

Unique allergy control kedi maması kullanan var mı? Yangısal bağırsak problemine iyi geliyor diye önerdiler.

4 CEVAP

duman_cat_world

Kendi internet sayfalarında numune gönderimi yapılıyormuş... Bir deneyin, kediniz severse iyi gelirse devam edersiniz.

Ancak bütçeniz varsa Unique yerine Virbac daha iyidir. Unique Türk markası ancak gereksiz pahalı. Virbac yorumları çok olumlu iyi bir marka. Hekiminize de danışmalısınız tekrardan🙏

buusracikk

M a m a v e t sayfasına üye olup numunelik sipariş verebiliyorsunuz diye biliyorum. Bizim veterinerimiz de unique mama veriyor onu kullaniyorum kendisi söylemişti 1 seferlik denemek için mama gönderiyorlar diye. Ben hiç sipariş vermedim ama bakabilirsiniz

Sufleseda

Sizin yavrunuz iyi geldi mi unique mama. Numune siparişi vereceğim 😇

Sufleseda

Unique markayı veteriner hekim önerdi. Yani kendi sattığı markayı önerdi desem daha doğru olur 🤔 2 kg 220₺ dedi. Virbac ı çok duydum ama fiyat bilgisi alabileceğim bir yer yok. Yakınlarda satış noktası da bulamadım. Nasıl ulaşırım bir fikriniz var mı