Kedim Tüylerine Kaka Ve İdrar Bulaşıyor

kedim popo kısmındaki tüyler normalden biraz daha uzun taştoşları gözükmeyecek kadar uzun ve son 1 - 1,5 aydır popo kısmına kakayla idrar bulaşıyor yani kaka kokmasa da idrarı felaket ne yapmam gerekir kesmeyi düşündüm ama kısırlaştırmayı düşünüyorum ve zaten taştoşlar gidicek daha fazla strese girmesin dedim e böyle olunca sürekli yıkamak zorunda kalıyorum totoyu suyla ne yapmam gerekiyor sürekli yıkayınca o da strese giriyor bana da zor ıslak bezle siliyorum asla idrar kokusu geçmiyor ne yapsam bilemedim lütfen yardımcı olur musunuz?

2 CEVAP

9 aylık bu arada oğlum

parskedy

merhaba, uzun tüylü kediler için sadece popo bölgesindeki tüylerin kısaltıldığını duymuştum. ama dediğiniz gibi çok kolay stres olabildikleri için sadece o bölgeyi kısaltmalısınız.