Kedim Her Şeyden Sıkılıyor

Willy-Wonka

Arkadaşlar 4,5 aylık kedim her oyundan hemen sıkılıyo. Sıkılır sıkılmaz çok fazla miyavlıyor. Önceden bu kadar değildi. Ben de çok yoruluyorum haliyle baya da bir yoruyorum oyalıyorum ama o miyavladıkça sanki bir derdi varmış gibi hissediyorum. Gerçekten çok yoruldum artık bu enerjisini nasıl attırıcaz ve kendi bağımsız oynayabilecek :(

4 CEVAP

parskedy

merhaba, tek başına oynayabileceği oyuncaklar alabilirsiniz. tr end yol gibi sitelerde bolca var. ya da en basitinden sizin yorulmanıza gerek kalmadan oynayabileceğiniz bir şey olarak lazer alabilirsiniz. sadece burada yorumlarda okuduğum kadarıyla lazer ya da telefondaki fare yakalama oyunları gibi oyunlarda, bir türlü yakalayamadıkları için tatmin olmuyorlar. sonrasında oyuncak faresi varsa onunla oynatabilirsiniz. ayrıca oyuncaklarını dönüşümlü olarak verirseniz sıkılmamış ve her defasında yeni bir şeymiş gibi görüp oynayabilir.

duman_cat_world

Bir kedi evi veya kedi tüneli edinmenizi tavsiye edebilirim. Çok seviyorlar ve haylice vakit geçiriyorlar burada🐣❤️

Benimki de ilginç, yavruluğundan beri 2 yıldır aynı oyunları oynuyoruz ancak hiç sıkılmıyor garibim skskshksk

Aliye87

Merhabalar,
Catnipli oyuncaklar onları epey cezbediyor. Böylece yalnız başına onları siz olmadan da oynatmanız mümkün olur. Tünel de gerçekten işe yarayacaktır. Saklambaç ve yakalambaç gibi oyunlarla da merakını artırıp avcılık içgüdülerini harekete geçirebilirsiniz.

Zesinnn

Catnipin kokusunu alması 1 yaşından itibaren yavrular catnip kokusunu almıyor benim kedimde öyle 450 tllik oyuncak aldım 30 sn oynadı şimdi yüzüne bakmıyor tünel kedi evi belki bir tık idare eder ama en maliyetsiz olanı koparamıcağı siyah bir ip alın oyun oltasının ucuna takın uzun olsun ucunuda kara sinek botuna gelene kadar düğüm atın bide aldığınız oyuncakları sürekli etrafta bırakmayın arada saklayın ki unutsun sürekli önünde olursa ilgisi azalır