Hangisini Kullanmalıyız

Bulut☁️

Sık sık hasta olması ve çok tüy dökmesi sebebiyle vitamine başlamak istiyorum. Biofeline için önerildiği kadar kötü yorumlarda çok var kararsızım somon yağıda almak istiyorum ama markalar arasında kaldim güncel kullandığınız ürünler ve temin ettiğiniz yerler hangileri?

13 CEVAP

Palyaco

Vest plus bağışıklık alın ben çok memnunum

putmeinatrance

Biofeline dışında diğerlerini kullanmadım geçici yuvalık yaptığım kedinin tüyleri sağlıksız aynı zamanda çok fazla dökülüyordu kuru mamasına her gün bir kaç damla damlatarak verdim tüy dökümünü en aza indirmişti

teddybal

Vet's Plus'ın tüy için olan tableti yerine Biofeline Plus B alabilirsiniz çok önerilen memnun kalınan bir ürün(ben henüz denemedim ama lüzum halinde deneyebileceğim bir ürün). İmmün takviyeyi ise veterinerinize danışmadan almayın bence.

NorthNight

Biofeline plus b, benim çok memnun kaldığım bir ürün. Şişeyi bitirdikten sonra bile 2-3 ay boyunca neredeyse hiç tüy dökmedi. Haftada bir taradığımda bile anca bi nohut kadar tüy topluyordum.

NorthNight

Hayır sarı değil daha çok şeffaftı. Su kadar berrakta değildi. Tren dyol da kendi satış sayfasından almıştım. Şuan ihtiyaç duymuyoruz ama mevsim geçişine doğru tekrar kullanacağım.

edadnmzr

Biofeline alın ama t r en dyol dan asla önermem. Siz de resimlerden görmüşsünüz zaten. Böyle şeyleri kendi sitesinden veya pet sitelerinden almanızı öneririm güvenilir olmalı

Merhaba ben veterinere biofeline hakkında danışmıştım ekstra bağışıklık ve tüy konusu için ama biofeline ürünlerini pek tavsiye etmedi açıkcası. Ben kedime multivitamin ve malt dışında ekstra bir takviye kullanmıyorum doğrusu maması ve ekstra yoğurdu tabi. Bu tür ürünleri kullanmadan aslında veterinere danışarak en uygun takviyenin ne olduğunu öğrenmek daha doğru olur gibi. Patili mutlu günlerr 🐾

simbakedi

bence sizin su an tuy dokumunden daha ciddi sorunlariniz var kedinizin eve isemesi gibi. onu halledip bu sorunlara donseniz iyi olur fazla takviye de yorar kediyi

Bulut☁️

@ simbakedi işemesiyle ilgili yapabileceğim bir şey yok daha bugün veterinerle konustum bekleyin diyor çok sıkta yapmıyor zaten sadece tüy dökümü değil bağışıklık güçlendiricide sordum arıyorum,sık hasta oluyor ve kısırlaştırma öncesi değerleri sağlıklı olmalı bunlarda ciddi bana göre tüyü aşırı çok dökülüyor bu onun sağlığı icinde iyi değil

nefeskedi

Bağışıklık için Veda Phytomins öneririm, biz kullanıp memnun kaldık. Dökülme için de bütçeniz yeterliyse Vet Expert Vetoskin, bunu kullanmadım ama öneren çok, o yüzden önümüzdeki günlerde ben de alacağım. İkisi de veteriner kliniklerinde satılıyor. Vetoskin'i ********da da görmüştüm ama daha pahalıydı kendi kliniğimize sorduğumuzdan.

Bulut☁️

@ NorthNight Biofelinenin rengi sarı mıydı peki bazıları bozuktu kedimi veterinerlik etti demişler siz nerden almıştınız

Bulut☁️

Alanlar resim atmışlar sarı ve bozuk diye o yüzden tereddüte düştüm

Bulut☁️

@ edadnmzr t r e nd y ol da olan biofelinenin kendi sitesiymiş orda öyleyse kendi normal internet sitesinde de aynı olmaz mı siz nerden almıştınız?