Kedimin Patileri Kuru

sconnie

patilerinde bir miktar kuruluk var nemlendirmeli miyim ya da neyle nemlendirebilirim siz ne yapıyorsunuz bunun için??

5 CEVAP

putmeinatrance

Kedi ve köpekler için pati bakım kremi var onlardan alabilirsiniz ya da zeytinyağı veya hindistan cevizi yağı kullanabilirsiniz ara ara masaj yaparsanız zamanla düzelecektir

sconnie

teşekkürleerr

Anonymus297519

Ben hindistan cevizi yağı sürüyorum

Pisipiisiicik

Hindistan Cevizi yağı sürebilirsiniz hem sürdükten sonra yalar onlar için yararlı

Warriorsans

Zeytinyağı sürebilirsiniz gayet iyi geliyor hem yalasa bile sağlıklı 😅