Kedim Saklanıyor Ve Hareketsizlik

Barisvrl

Merhabalar 2 Günlükken Sahiplendiğim Biberonla Beslediğim Canım Kızın 3.Yaşında Monika'm Bugün akşam eve geldiğimden beri tepkisiz sürekli kendini saklıyor ve yanaştırmıyor hareket etme isteği Yok gözlemlediğim zaman kendisini Sağa sola vuruyor. Sabah veteniere götüreceğim 😓Lütfen İnternette Okuduklarım Dışında Birşey söyleyin 😢

2 CEVAP

edadnmzr

Bir yeri acıyor olabilir yarın veterinerde ortaya çıkacaktır nedeni. Yanaştırmıyorsa çok üstüne gitmeyin stres olmasın. Çok geçmiş olsun inşallah ciddi bir şey yoktur 🙏

Barisvrl

Yattigı yerden hareket edemiyor hareket etme güdülerini kendini döndürerek yapıyor Of Bu nasil birşey canimdan can gidiyor 😢