Kedimin Tüyünde Beyaz Pul

Siyahinsahibi

kedimi şimdi tararken beyaz pul gibi minik minik şeyler var tüyünde nedir bunlar bilen var mı

2 CEVAP

Renklipati

Büyük ihtimalle kepeklenme sorunu başlamış bununda çeşitli nedenleri olabilir sıcaklık yüksek olursa bile etki ediyor, yada dermatolojik bir rahatsızlık alerji veterinere mutlaka danışın derim

nisacar

Bana da kepek gibi geldi ama ciddiye almak lazım. Daha önce kızımın derisinde alerji gelişmişti çok ciddiye almamıştım ancak karaciğer problemi çıktı. Size tavsiyem fotoğrafı hekiminize atıp sorun. Hiç ciddi bir şey olmayabilir de