Kedisi Gençlik Hastalığına Yakalanan Var Mı?

CalicoMinos

Kediniz gençlik hastalığına yakalanıp düzeldi mi?
Virüs nasıl bir şey ya
Kedimiz gençlik hastalığına yakalanmıştı öldü hüngür hüngür ağlıyorum kanı çok katı olduğundan veteriner hekim serum bağlayamamış kalbim acıyor çok kötü bir duygu hüngür hüngür ağlıyorum suçluluk duygusu hissediyorum çünkü kedinin fotoğraflarını paylaştığım için nazar değdi dünya resmen durdu benim için gerçekten kedi sahiplenmek o kadar duygusal bir şey ki bunu yaşamayan bilemez
O na mektup yazacağım ve hiçbir zaman onu kalbimden aklımdan unutmuycam keşke ölmeseydin hayvanın hiçbir şeyi yokken öldü , hüngür hüngür ağlıyorum

3 CEVAP

Merhaba gençlik hastalığını son zamanlarda çok duyuyorum sanırım suan bu bi salgın resmen hatta dün instagram da takip ettiğim birinin 2 kedisi de yakalandı biri daha yavru olduğu için öldü ne yazıkk :( diğeri biraz daha iyi şuan da . Buradan da bilgilendirmek isterim kedilerin Karma aşıları yapılması özelikle çok önemli bu konuda. Senin için çok üzüldüm seni çok iyi anlayabiliyorum gittiği yerde huzurla uyusunnnn kediniz 😔

edadnmzr

Başınız sağolsun çok üzüldüm 😔 Gençlik hastalığı kediler arasında olan bir virüs. Kediler her türlü virüsü birbirlerine salya ve dışkı yoluyla çok kolay geçirirler. Kediniz dışarı çıkmıyorsa siz dışarıda kedi sevip ona taşımış olabilirsiniz 😕 Çoğu gençlik hastalığı olan kedi ölüyor maalesef. Kurtulanlar da kurtuluyor tabii.

Lavinia17

başınız sağolsun :(