Kedimde Böyle Bir Yara Var Böyle Bir Şeyi Yaşayan Oldu Mu?

Lavinia17

Merhaba
1 saat önce kedimi severken böyle bir yarayla karşılaştım yara kabuk bağlamış ben daha yeni fark ettim.
Kedim 10 gün boyunca antibiyotik ve c vitamini uygulanmişti enjektör şeklinde arkadaşim bunun sebep olduğunu kendi kedisinin de başına geldiğini söyledi.
Böyle olmuş olabilir mi?
Arkadaşim crystalin sprey sık dedi sizce dediğini yapmali miyim?
Veteriner hekime fotoğraf atacağım ama bugün kendisinin izin günü rahatsiz etmek istemiyorum yarin fotoğraf atip ona göre gideceğim.

1 CEVAP

altunsila

Evet, arkadaşınızın dediği gibi olabilir. Crystalin iltihap kapmasın steril olsun diye kullanılıyor ve süper bir sprey ben de herr şeye kullanırım ama bu yara zatn kabuk bağlamış, kabuk bağlamış yaraya kabuğu yumuşatmasın diye şu an sıkılmayabilir onu veterinere danışıp öyle sıkın derim