Eve Yeni Bir Kedi Alıcaz Ve Yardım Lazım Hiçbirşey Bilmiyoruz

Biz eve yeni bir kedi almak istiyoruz. ama konu hakkında hiçbirşey bilmiyoruz yavru alıcaz hangi mamadan alınmaı hangi kum kap gereklimi şampuan makas felan hiçbir bilgiye sahip değiliz yardımcı olcak ve bize satın alınacakların listesini hazırlicak biri olursa çok teşekkürler çok lazım şimdiden teşekkür ederim.

18 CEVAP

KedimVar

kapalı tıvalet kabı marsilya kumu yaş mama kuru mama şampuan
Kapalı tuvalet kabı tercih etseniz daha iyi olur.
Pisi pisi yerine Sanicat Marsilya sabunlu öneririm. Aynı fiyat fakat pisi pisi topaklanmada çok iyi değil ve koku yapıyor. Sanicat in topaklanması süper ve hiç koku yok.
Şampuan olarak trixie kötü. Deneyip memnun kalmayan çok var. Ben size Perfect Wash black orchid öneririm.
Yaş mama olarak schesir, naturea, sapphere, animonda, Gimcat markalarına bakın lütfen.
Kuru mama olarak orijen six fish olmazsa N&D yavru kedi maması öneririm.

KedimVar

Üstelik daha almanız gereken taşıma kabı, yatak (isteğe bağlı), tarak, furminator, tırnak makası (kendiniz kesmek isterseniz), tasma (isteğe bağlı, yavruyken evde kolayca bulunabiliyor tasmayla), malt macun (Gimcat markası en iyisi), oyuncaklar (olta şeklinde olanlar çok işe yarıyor) gibi şeyler var.
Size Gimcat beauty paste ya da Gimcat baby tabs öneririm vitamin olarak (eğer almak isterseniz). Ödül maması almak isterseniz orijen, profine ve Gimcat markalarına bakabilirsiniz.

elaaaa

Evet gerekli. Özellikle furminator.