Golosi Kısır Kedi Maması

Pikapru

Merhaba daha önce kullanan var mı? Memnun musunuz içeriğinden ve etkilerinden? Bu ay biraz daha uygun bir mama almam gerekiyor. En azından içinde az da olsa gerçek et barındırdığı için bunu sormak istedim şimdiden teşekkürler herkese

5 CEVAP

Palyaco

Uygun fiyatlı guzel mama bir süre kullanmistim exclusionla karışık veriyordum

Pikapru

Çok teşekkür ederim ben de başka bulamadım. Takviyelerle desteklerim bunu alayım o hâlde

Pikapru

Teşekkür ederim, bu ay geçtikten sonra ben de öyle karışık vermeyi düşünüyorum çünkü artık bütçe yetmiyor kendi çocuklarıma bile..

teddybal

%15 tavuk eti + %6 somon eti bulundurduğu yazıyor sitesinde, 20kg alarak çok uygun fiyata bulunan içinde de et olan başka mama yok bildiğim, bence maddi açıdan sıkıntılı dönemlerde rotasyona alınabilir. İçeriğini incelemeniz için linki de bıraktım.
https://www.golosi-pet.com/tr/katalog/kedi-urunleri/indoor-sterilizzati

Lils

Gerçek et barındırmıyor. Et ve et türevleri var tavsiye etmem