En Begendiginiz Kedi Kumu Markası

Siyahinsahibi

beğendiginiz kedi kumu markaları hangisi bentonitli uygun fiyatlı

12 CEVAP

Warriorsans

Fiyat performans olarak eaysyclean bence başarılı sadece toz sorunu var Sandyle karıştırarak kullandığımda toz sorunu da olmamıştı. Ama yine de pelet her zaman daha güzel bence

Pofupof

Vancat Aktif Karbon ❤❤❤

reinefee17

Lindo cat

Renklipati

Lindo cat yeşil paketi olanı

duman_cat_world

Mırmır aktif karbonlu en iyisiydi benim gözümde🌝 Ancak hâlâ ”işte bu kumu arıyordum” diyebildiğim bir bentonit kum yok. Bu yüzden doğal, tozsuz ve çevre dostu topaklanan çam peletine geçmeyi dusunuyorum🐣 Aklımda Bigcat ince taneli var.

dilanbulent

Lindocat şu ana dek en memnun kaldığım kum oldu.

Pisipiisiicik

Orgakitty Pelet kullanıyorum aşşşırı memnunum. 37 litre 105 TL ama aylarca gidiyo ve sıfır koku biraz araştırırsanız mantığını öğrenebilirsiniz öneririm ben çok memnunum ve diğer kullanıcı yorumlarıda çok iyi

Biz şu an proline parfümsüz kullanıyoruz ve çok memnunuz 🙏 İndirimde yakalayınca lindo cat ile aynı fiyata denk geliyor.

Patiseverrr

zamlardan önce ever clean kullanıyordum şu an mixcat'e geçtik ortalama bir kum alınabilir

cat_expert

vancat aktif karbonlu fakat fiyatlar çok uçtu. Mırmır aktif karbonluya geçeyim dedim onun fiyatı vancat'i de solladı :)))

Palyaco

Pisy cat aktif karbonlu tek gecerim

Proline marsilya subunlu olanını tavsiye edebilirim kokuyu hapsetmesi ve topaklanması gayet güzel