Proplan Kedi Maması Kullanan Var Mı

iremdemir16

Bu mamayı önerir misiniz? İyi bir mama mı? Eğer kötüyse bu mamanın fiyatında başka bir mama önerir misiniz lütfen

5 CEVAP

simbakedi

ben de hindili kısır kullanıyorum şu an memnunum ama bu fiyat bandında sanabelle ya da bozita içerik olarak daha iyi hem de daha ucuz

Gimlihanim

Hindili kısır maması var şuan bizde de. Uzun süreli kullanımda da en sorunsuz mamalardan biri. Genel olarak tavsiye edilen bir mama. Kullanabilirsiniz diye düşünüyorum. Bozita, brit care, sanabelle mamaları da güzeldir. Yalnız brit care de ishal problemi olabiliyor. Ona göre önce tester denemekte fayda var

Poncimin

Petlebideki fiyatıyla bakarsak Sanabelle Adult Alabalıklı mamasını ya da Sanabelle Sensitive Kümes Hayvanlı mamasını tavsiye ederim. Et oranı daha yüksektir. Ayrıca bahsettiğiniz Proplan'ın yetişkin mamasında mısır, buğday, buğday gluteni ve mısır gluteni var. Sanabelle buğday, mısır, gluten içermiyor. İçerik daha iyi, tavsiye ederim. Sanabelle Adult Alabalıklı ve Sanabelle Sensitive Kümes Hayvanlı arasında kıyaslayınca Sensitive olan protein-yağ bakımından daha besleyici. İkisinden birini alabilirsiniz.

https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/sanabelle-alabalikli-tahilsiz-yetiskin-kedi-mamasi-2kg.html

https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/sanabelle-sensitive-taze-kumes-hayvanli-yetiskin-kedi-mamasi-2kg.html

Ayrıca şuan Petlebi'den alırsanız mamanın yanında 2 adet Sanabelle Ödül Maması ve toplamda 6 adet Proff cat kuzulu ve ton balıklı çubuk kedi ödülü hediye geliyormuş. Mamalarının şuanki Petlebi fiyatı 2 kg 187 TL.

CalicoMinos

Evet iyi mama alınabilir rahatlıkla diğer mamalar uçmuş gitmiş buda uçmuş ama diğerlerine göre daha ucuz bende aldım

reinefee17

Ben kullanıyorum tüy dökümünü azaltıyor çok memnunum zan gelmiş ama şuan 10 kg 700 TL ben 600 ödedim