Allah Yardımcımız Olsun?

CalicoMinos

Hiçbir yerde karma aşı yokmuş
Mamalar pahalanmış

6 CEVAP

Warriorsans

Dolar 17 oldu valla mamalar her gün fiyat artışında. Dün yaş mama sipariş verdim bu gün fiyatlara baktım kutu başına 2 3 TL artmış hemen

erhan354

benimde veterinerimin eline bugün biofel karma karşı geçmiş bikaç adet, hemen aradı bitebilir çabuk gel yapalım diye. sonumuz hayrolsun ama pek sanmıyorum

Gimlihanim

Karma aşı gelmiş diye duymuştum ben de. Hatta burada da birisi haber vermişti. Az miktarda gelmiş heralde o zaman.

Renklipati

Karma Aşı bizim veterinere gelmiş tabiki çok sayıda değil

duman_cat_world

Bizde de stok yapacak para mı kaldı ki😬🤦‍♀️ Hiçbirimiz çocuklarımıza sağladığımız yaşam standardını düşürmek istemiyoruz ancak zamlar...

duman_cat_world

Dolar 17 lira sterlin 21 🤦‍♀️