Kedimi Kısırlaştıracagım

Merveyesil

Bir sorum var yarın kedimi kısırlaştıracagım ve veteriner kisirlastirdiktan sonra 3 gün geleceksiniz dedi bu 3 gün gittiğimde kontrolleri olacakmış yarasına bakilicakmis iyileşiyormu diye bu 3 günde tedavi yapılırken ek ücret alıyorlar mi

7 CEVAP

edadnmzr

Genellikle kısırlaştırma ücretine dahil oluyor kontroller ve antibiyotikler

Gimlihanim

Ücrete dahil oluyor genel olarak ama tabi değişiklik de gösterebilir du durum. Serum falan yapıyor bazı veterinerler. Bizde olmadığı için net bir şey diyemeceğim. Veterinerinize sorsanız daha iyi olur. Çok geçmiş olsun şimdiden 😊🙏🏻

Merveyesil

Sağolun cevaplariniz için

Renklipati

Bizde 3 gün gittik antibiyotik iğne yapıldı ücret alınmadı dahil ediliyor kontrol olarak geçiyor

Warriorsans

Ücrete genelde dahil olur ama siz veterinerinize sorarsınız çünkü çok değişebiliyor

Aliye87

Merhabalar,
Öncelikle çok geçmiş olsun, Allah şifa versin inşallah. 🙏

Bizim de ameliyattan sonraki 10 günlük sürecimizde 2 kontrolümüz oldu. Ameliyattan sonra ameliyatı yaptırdığımız yerin öngördüğü birkaç rutin kontrolde ücret alınmadı bizden, hatta kontrol muayenesi olarak geçti. 10. gününde de dikişleri alındı ve genel bir muayene yapıldı. Bunların hiçbiri için bir ücret ödemedik.

Ayrıca ilaç vs için de gitmedik. Çünkü 24 saat etkili ağrı kesici ve 14 gün etkili antibiyotik iğne uygulandığından ayriyeten ilaç veya iğne için gitmemize gerek kalmadı.
Tekrar geçmiş olsun.

Merveyesil

Sagolun