Dogum Sonri Nezman Kisirlatrilmali

Yavuz040508

Anne kedi icim devlet vetenirden randovu aldim ve 2 aydan once kisirlatiramiyoruz dedi cuma goturcem ve 48 gunu olcak bi sorun olur baska bi hayvani goturdumde 45 gunluken kisirlatirma yapmislaardi . Hayvan bise olurmu gene hamile kalmasimdan korkuyorum. Sokak kedisi evime almiyorim baska hhamile kedi var

2 CEVAP

Yavuz040508

Bu konu ile ilgili kimsenim fikri yokmi

KedimVar

O zaman yavrular da sütten kesilmiş olur ve 1,5 ay sütten kesilmek için iyi bir Zaman değil. Bağışıklığı düşük kalır. İsterseniz kısırlaştırın ama sonra yavruları 3 aylık olana kadar biberon ve kedi sütü tozuyla besleyin. Ya da en az 2 aylık olmasını bekleyin. Bu kısa sürede evinize alamaz mısınız? Bir de yeniden hamile kalsa bile fark etmez. Hamileyken de kısırlaştırma yapılabiliyor. Sadece karnındaki yavrular ölüyor.