Piyasadaki Sahte Konserve Mamalar Aman Dikkat

deniznergis

selam arkadaşlar malum gelen zamlardan dolayı bir çok arkadaş ucuz yollu konserve mamalara yöneldi fakat bazı internet sitelerinde piyasanın yarı fiyatına çok kaliteli olan mamadan ,mama şiparişi verdim fakat yine sahte mama almış oldum gerçeginden ayırt edilemiyor artık kutusu ve etiketi birebir aynı, firmayı aradım valla bende bilmiyorum diyor .ben yandım sizlerde yanmayın

25 CEVAP

teddybal

Bence az değil 30 tane baya baya dolandırıcılık yapmışlar satıcıyı şikayet edin t rendyola bildirin şikayetvar'a da yazın rezil olsunlar mutlaka peşine düşün ki başkalarına da satamasınlar

Lavinia17

hangi site?

Yok artık ya. Hangi markaydı peki.? Aldığınız firma hangisi? Tr en d yol da falan mı yoksa site mi? Bir de nerden anladınız sahte olduğunu? Ne çok soru sordum 🤭

huqi

T r en dyol da gerçekten çok sahte mama satan var, bu yüzden kedilerimin her şeyini petlebi ya da pet zz shop dan alıyorum. Eskiden ******** vardı ordan alıyordum. Exclusion mamaya geçmeyi düşünüyordum dün sipariş verdim ilk defa tr en dyol dan almak istedim çünkü orda daha uygun fiyata satılıyor ama çekindim alamadım, petlebiden aldım...
( tr en dyol da sorun çıkınca iade de zor oluyor bence)

Pollythelilly

@Huqi exclusion markasının türkiye satış firmasına attığım mailde bana t r endyoldaki alomama satıcısı ve petlebinin resmi dağıtıcı olduğunu söylemişlerdi.2defa alomamadan 1defa petlebiden aldım sıkıntı olmadı hiç.

huqi

@simbakedi ben de maka değilde başka bi ürünü iade etmekte zorlanmıştım o yüzden biraz korkuyorum. Kesinlikle satılara çok dikkat etmemiz lazım.
@pollythelilly hiç bilmiyordum ben de memnun kalırsam alomamadan alabilirim. Petlebi de fiyatı uçmuş çünkü şu an 1,5 kilo aldım, kedimde alerji çıkmazsa devam edicem. Daha 2 hafta önce 12 kg 560 dı şu an 800 lerde, ne alıcağımızı şaşırdık Türkiye ekonomisi sağ olsun herkes ucuz mamalara geçmeye çalışıyor😔

huqi

Eskiden aldığım yer z o o pl us dı neden türkiyeden çekildiler anlamadım. Müşteri hizmetleri olsun her şeyleri çok iyiydi...

simbakedi

@huqi iade zor olmuyor aslinda. ben biraz ona guveniyorum bir seyler alirken. saticilara dikkat ediyorum ama iadesi kolay yasadim bir sorun bir kere kargoya goturdum ve olay cozuldu. ama bir keresinde bir sorun yasadim, bana baska urun geldi (sampuan :D) ve onu gonderdim. benim urunumun gittigi kisi iade etmedigi icin cok ugrastik. 2-2.5 ay surdu yani en son sikayet edicem artik diyince halloldu

Palyaco

Güvenilir olmayan hiçbir siteden almam almayın

duman_cat_world

sikayetvar.com’a mutlaka yazın, firmayla ve trend.yol’la görüşün başka insanlar kazıklanmasın. Bilgi için tşk ederiz🙏

cat_expert

vet's plus'tan şaşmıyorum ve direkt petlebi'den alıyorum hem kendi ürünleri hem de en ucuz kendi sitelerinden satılıyor, 12 al 10 öde kampanyası çok avantajlı hem mama içeriği pahalı markalarla neredeyse aynı hem de kedim çok seviyor.

Aliye87, geçen nd için kuzey pazarlamaya bakıyordum. Yorumlardan biri mama tanelerinin fotoğrafını atmış ve sahte olabileceğinden şüpheleniyorum demiş. Daha önce kedili birkaç instagram sayfasından da bu satıcı hakkında olumsuz yorum gördüm. Ben de endişelenip almadım. Petlebide de nd bulamayınca hill's söyledim. Kuzey Pazarlama güvenilir mi? Öyleyse nd mama da sipariş edeceğim fiyatlar daha da artmadan çünkü... 🙏

deniznergis

********* dan aldım aldıgım firma antalya'dan bir petshop

deniznergis

schesir marka pollo manzo kullanıyorum allahtan 30 tane aldım

Gimlihanim

Bilgi için teşekkürler 🙏🏻😊 tren d y ol ve he psi bur a da ya ben güvenemiyorum açıkçası. Kimin ne olduğu belli değil. O yüzden mama almıyorum oralardan.Mutlaka şikayet edin. Başkalarını da dolandıramasınlar. Geçmiş olsun 🙏🏻