Sarhoş Gibi Ne Yapmalıyım?

pikaa

arkadaşlar erkek kedimi bugün tahlilleri iyi çıktıktan sonra saat 14:00de kısırlaştırdım serum falan verdiler şimdi aldım veterinerden sarhoş gibi dolanıyo durmuyo 11 de mama verebileceğimi söylediler. zıplamak istiyo yüksek yerlere, ne zaman geçer bu anestezinin etkisi katı anestezi ile oldu 1 kere kustu dolanmak istiyo sürekli durmuyor gözleride baygın baygın bakıyo sarhoş gibi, nasıl bi yol izlemem lazım başından ayrılmıyorum.

1 CEVAP

Öyle durumda veterinerim kediyi kabı varsa, içine hapis edebilecek bir şey, hapsetmemi söylemişti. Benimki başka bir nedenden dolayı ilaç etkisi altındaydı, veteriner çevreye kakasını kaçırır dedi ama çocuğum tuvaletinde uyudu gece, kaka kaçırdığı için etrafı pisletmek istemedi. Benim hapsetmeme gerek kalmamıştı.