Acil Kedim Köpük Çıkarıyor

Miizantrop

Arkadaşlar öncelikle merhaba kedimle dört saatlik bir yolculuk sonrası arkadaşımın evine geldik ve arkadaşımın evinde hem kedi hem de köpek bulunmakta. benim kedim daha önce çok uzun süreli yolculuklarda yaptı fakat yolculuk sonrası hiçbir tepkime göstermemişti ama şu an dilini sürekli dışarı çıkarıyor ve ağzından köpük çıkıyor. Sanki deterjan gibi sürekli köpük çıkarıyor ağzından. Daha önce hiç böyle bir şeyle karşılaşmadım yaşayan var mı Çok endişeleniyorum. Video çektiğim için yükleyemiyorum ama videodan aldığım ekran görüntülerini ekledim..

1 CEVAP

Diğer kedi ve köpekle karşı karşıya geldi mi? Sinirinden yapabilir, hırlama vs. var mı?