Kısırlaştırılmış Kedi Maması Öneri

bobby34

kedimi yakında kısırlaştıracağım şuan mystic kitten kullanıyoruz elimde 3 kg kaldı bittikten sonra kısırlaştırılmış kedi maması alacağım içeriği güzel olan kısırlaştırılmış kedi maması önerir misiniz

3 CEVAP

D-O

Merhaba burada cokca mama konusu konulmus basliklar var. Filtre kismindan marka isimleri yazip detayli soru cevapları okuyabilirsiniz.

Bu konu biraz butcenize, tercihlerinize, kedinizin neyi sevecegi ve ona neyin iyi gelecegine bagli.

Ben n&d ocean tahilsiz ringa balikli kisir mama ile n&d dusuk tahilli tavuklu narli kisir mamayi karistirip veriyorum. Su an icin memnunum ama kimi kisiler nd icin agir bir mama, idrar sorunu yapabilir diyor, kimisi proteini yuksek ve iyi diyor. Size kalmis.

Kimi kediye iyi gelen icerigi de iyi olan mama baska kediye iyi gelmiyor. Biraz deneme yanilma yapmak lazim.

Palyaco

Mennunsaniz aynı markanın kisir olanına devam edin malum uçtu mamalar

Warriorsans

Mystic markasından memnunsanız ve bütçeniz yine o civardaysa direk aynı markanın kısır kedi mamasına bakabilirsiniz.